ALUNA® ALUWALL I

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Bestseller ALUNA®. ALUNA® Aluwall I to zadaszenie, które idealnie sprawdzi się przy basenach położonych wzdłuż budynku, bądź muru.

 

           

 

ALUNA® Aluwall  I to wysokie zadaszenie basenowe z lini wysokich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA® opartych o ścianę.

ALUNA® Aluwall I to zadaszenie, które idealnie sprawdzi się przy basenach położonych wzdłuż budynku, bądź muru. Doskonale wpasowuje się w istniejącą już architekturę, dodając jej nowoczesnego charakteru.

Górna prowadnica zadaszenia ALUNA® Aluwall I mocowana jest bezpośrednio do ściany budynku, dzięki czemu projekt ten świetnie sprawdzi się jako zadaszenie nie tylko basenu, ale i tarasu. Zastosowanie takiego rodzaju zadaszenia powiększa przestrzeń użytkową domu, dając dodatkowe pomieszczenie, które dzięki swojej harmonii z otoczeniem sprzyja relaksowi i uwalnia od codziennych trosk.
Model ten jest doskonałym rozwiązaniem dla restauracji, SPA czy hoteli. Ergonomiczna i stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przed wiatrem, deszczem oraz innymi niesprzyjającymi zjawiskami atmosferycznymi. Dzięki delikatnym łukom ALUNA® Aluwall I prezentuje się elegancko i estetycznie. Zadaszenie basenu o bardzo wysokiej funkcjonalności.

Linia zadaszeń ALUNA® Aluwall i Organic Line nie posiada aż tak wysokiej szczelności i termiczności jak stacjonarne ogrody zimowe. Daje w zamian więcej możliwości użytkowych swoim właścicielom. Rozsuwając w prosty sposób segmenty znajdujemy się pod gołym niebem i wykorzystujemy wszystkie zalet bycia na dworze.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® Aluwall I

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 7,00m 
długość zadaszenia: od 6,50m do 17,28m
wysokość zadaszenia: od 2,15m do 3,25m

ALUNA® to wiodący i uznany europejski producent zadaszeń do basenów.

Zadaszenia basenowe ALUNA® wybierane są przez osoby ceniące jakość, design, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat użytkowania.
10 letnia gwarancja producenta.

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.