ALUNA® ORGANIC LINE

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Zrodzony z inspiracji naturą i otoczeniem, przykład ergodesignu w ALUNA®!

 

           

 

ALUNA® Organic Line to wysokie zadaszenie basenowe z lini wysokich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA® opartych o ścianę.

Teleskopowe zadaszenie ALUNA® Organic Line charakteryzuje się bardzo opływowymi, aerodynamicznymi kształtami. Z jednej strony mocowane jest do ściany budynku, dzięki temu jest znakomitym rozwiązaniem dla restauracji czy hotelów. Może spełniać funkcję nie tylko zadaszenia basenu ale również tarasu czy ogrodu zimowego, dodając przestrzeni subtelnej elegancji.

W teleskopowym zadaszeniu ALUNA® Organic Line po raz pierwszy odnieśliśmy się do nowej filozofii firmy, która zakłada poszukiwanie inspiracji w otaczającej nas naturze.

Subtelna forma oraz łagodne i płynne linie typowe dla ALUNA® Organic Line to przeniesienie harmonii panującej w środowisku na zadaszenie basenowe. Poczuj się błogo, beztrosko i bezpiecznie razem z ALUNA® Organic Line! Zadaszenie basenowe o bardzo ciekawym kształcie.

Linia zadaszeń ALUNA® Aluwall i Organic Line nie posiada aż tak wysokiej szczelności i termiczności jak stacjonarne ogrody zimowe. Daje w zamian więcej możliwości użytkowych swoim właścicielom. Rozsuwając w prosty sposób segmenty znajdujemy się pod gołym niebem i wykorzystujemy wszystkie zalet bycia na dworze.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® Organic Line

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 6,00m 
długość zadaszenia: od 6,49m do 17,28m
wysokość zadaszenia: od 2,57m do 3,36m

ALUNA® to wiodący i uznany europejski producent zadaszeń basenowych.

Zadaszenia basenowe ALUNA® wybierane są przez osoby ceniące jakość, design, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat użytkowania.
10 letnia gwarancja producenta.

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.